1. Chişinău, sectorul Buiucani, or.Durleşti:

or.Durlești: str.Calea Unirii, Calea Unirii 3 str-la, Podgorenilor, Tudor Vladimirescu, Tudor Vladimirescu str-la, Vovinteni 3 str-la, Vovinteni 4 str-la – parțial în intervalul de timp între 14:00 – 17:00 pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice

2. Chişinău, sectorul Buiucani:

str.A.Pușkin 14, 5, A.Șciusev 65, Colina Pușkin 17, Mihail Kogălniceanu 39, 58, 58 A, 58/3 A, 60, 60/4 V, Z, 62, 62/1, 64, 65, 66, 66/1, 68, 68 A, 9999, Mitropolit Bănulescu-Bodoni 4, 5, 6, 7, 9, Nicolae Iorga 13 – în intervalul de timp între 09:10 – 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

str.Alba Iulia 5, 122/2, A.Marinescu 1-11, 2-36, 11/1, 11/2, 11/3, Dealul Morilor 10, Florești 1-35, 2-40, Inești 6, 6A, Ion Luca Caragiale 29-33, 30-34, Ion Pelivan 28, 28/1, 30, 30/2, Perilor 1, 2-10, Spicului 104-108 – în intervalul de timp între 11:00 – 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

3. Chişinău, sectorul Centru, or.Codru:

or.Codru: str.Grenoble, Puhoi; or.Chișinău: str.Alexandru Negru-Vodă 107-117, 164-210, 9999, Burebista 113, 172, Drumul Băcioiului 171, 180-196, 279-331, Grenoble 136, 176, 190, 279, 303, 311, 325, 327 – în intervalul de timp între 09:30 – 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

4. Anenii Noi:

s.Bulboaca – parțial, în intervalul de timp între 09:35 – 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene

s.Hîrbovăț – parțial, în intervalul de timp între 09:30 – 17:45 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Humulești – parțial, în intervalul de timp între 09:35 – 19:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

5. Cahul:

s.Alexanderfield: str. 30 let Pobedî, Parcovaea, Sadovaea, 8 Martie – parțial, în intervalul de timp între 10:00 – 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Bădicul Moldovenesc – parțial, în intervalul de timp între 14:00 – 15:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

s.Taraclia de Salcie – parțial, în intervalul de timp între 09:15 – 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

6. Cantemir:

s.Capaclia, s.Cociulia, s.Vișniovca – parțial, în intervalul de timp între 09:30 – 18:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

7. Comrat (UTA Găgăuzia):

or.Comrat: str.Serghei Lazo, Novaea – parțial, în intervalul de timp între 09:00 – 10:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

s.Cioc-Maidan: str.Serghei Lazo – parțial, în intervalul de timp între 10:00 – 17:40 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Dezghingea – parțial, în intervalul de timp între 09:30 – 17:00 pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice

8. Călăraşi:

s.Vălcineț: str. 1 Mai, 27 August, 9 Mai, Aron Pumnul, B.P.Hajdeu, Ciprian Porumbescu, Cuza Vodă, D.Cantemir, Gavriil Muzicescu, Ion Neculce, Gagarin, Luceafărul, M.Viteazul, Păcii, Timoșenco, Trandafirilor – parțial, în intervalul de timp între 09:00 – 19:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

9. Căuşeni:

or.Căușeni: str. 1 Mai, str-la 1 Mai, Alba Iulia, A.Ghidirim, I.Gagarin, M.Eminescu – parțial, în intervalul de timp între 09:00 – 11:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

or.Căușeni: str.Renașterii, str-la Renașterii, șos.Tighinei, Unirii – parțial, în intervalul de timp între 09:00 – 11:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

or.Căinari: str.Izvoarelor, Ion Cozmin – parțial, în intervalul de timp între 12:00 – 14:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

or.Căinari: str.M.Sadoveanu, Prieteniei, Căinari – parțial, în intervalul de timp între 12:30 – 14:30 pentru conectarea clienţilor noi

s.Baccealia – parțial, în intervalul de timp între 09:30 – 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Ciuflești – parțial, în intervalul de timp între 10:30 – 19:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Opaci – parțial, în intervalul de timp între 10:00 – 18:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Zaim – parțial, în intervalul de timp între 15:30 – 17:30 pentru conectarea clienţilor noi

10. Cimişlia:

s.Sagaidac – parțial, în intervalul de timp între 09:30 – 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Selemet: str.Ștefan cel Mare – parțial, în intervalul de timp între 09:30 – 19:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

11. Criuleni:

or.Criuleni: str. 31 August 1989, Bez Uliţ, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Bul.Biruinţa, Ghioceilor, Ion Sirbu, Meşterul Manole, Mitropolit Petru Movilă, Nicolae Dimo, Ştefan cel Mare şi Sfînt – parțial, în intervalul de timp între 09:00 – 17:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

s.Sagaidac – parțial, în intervalul de timp între 09:30 – 17:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

12. Hînceşti:

or.Hîncești: str.Alexandru cel Bun, Chișinăului, Cogîlnic, Gh.Cojbuc, S.Lazo – parțial, în intervalul de timp între 09:20 – 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

or.Hîncești: str.Maria Drăgan, M.Sadoveanu – parțial, în intervalul de timp între 09:10 – 17:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Mingir – parțial, în intervalul de timp între 10:10 – 18:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

13. Ialoveni:

or.Ialoveni: str-la 27 August, Cetatea Albă, Chilia, Hotinului, Hotinului str-la, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Veniamin Zarzăr, 27 August – parțial, în intervalul de timp între 09:15 – 18:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Horodca – parțial, în intervalul de timp între 09:45 – 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Ulmu – parțial, în intervalul de timp între 09:45 – 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

14. Nisporeni:

s.Brătuleni – parțial, în intervalul de timp între 09:00 – 17:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Vărzărești – parțial, în intervalul de timp între 08:30 – 19:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

15. Orhei:

or.Orhei: str.Gh.Asachi, V Mahu – parțial, în intervalul de timp între 09:00 – 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Cucuruzeni – parțial, în intervalul de timp între 09:00 – 17:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

s.Step-Soci – parțial, în intervalul de timp între 09:15 – 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Voroteț – parțial, în intervalul de timp între 10:00 – 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

16. Străşeni:

or.Bucovăț: str.Livezilor, str-la Livezilor, Maria Magdalena, M.Eminescu, str-la Sadovaia, Ștefan cel Mare, V.Alecsandri – parțial, în intervalul de timp între 09:45 – 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

17. Ştefan Vodă:

or.Ștefan Vodă: str.Ion Creangă, V.Alecsandri, Victoriei – parțial, în intervalul de timp între 09:10 – 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

18. Taraclia:

or.Taraclia: str.Nicolai Gogol, Ștefan cel Mare – parțial, în intervalul de timp între 09:30 – 16:30 pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice

19. Teleneşti:

s.Țînțăreni – parțial, în intervalul de timp între 09:45 – 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Pentru informații suplimentare contactați Serviciul Suport Clienți al companiei la telefonul 022-43-11-11.