Chişinău, sectorul Botanica:

str.Muncești 1, 125-173, 326-350, str-la 1 Muncești 3, str-la Muncești 4, 4/2 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

2. Chişinău, sectorul Botanica, com.Băcioi:

str.Pavaliuc, Povoliuc V., Rezeni, Sfîntul Andrei, Sfîntul Constantin - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Străisteni: str.Alexandru cel Bun, Andriana, Pavaluc, Paveliuc, Rezeni, Sf.Andrei, Sf.Pavel, Sf.Valentin, Sfîntul Andrei, Sfîntul Constantin, Străisteni, Voluntarilor - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

3. Chişinău, sectorul Buiucani, or.Durleşti:

str.Fatarilor, Ion Soltîs, Izvoarelor, Plopilor, Vasile Lupu, Cartușa, Gheorghe Ureche, Iașului str-la, Nicolae Dimo, Pentru Rareș - parțial, în intervalul de timp între 09:25 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene

4. Chişinău, sectorul Centru:

bd.Ştefan cel Mare şi Sfînt 66 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electricstr.Alexandru Plămădeală 2-8, Alexei Mateevici 76, 84, 84A 111, 113/1, 113B, 119, Grigore Alexandrescu 999, Serghei Lazo 1/1, Sfatul Ţării 1, 3, 4A - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor str.Ciuflea 32, 32/1, 36/1, 99, Columna 28, C.Negruzzi 2, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 4/3 - în intervalul de timp între 08:45 - 16:45 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

5. Chişinău, sectorul Centru, or.Codru:

str.Schinoasa-Deal 51, 56-90, 61-87, Sihastrului 79C - parțial, în intervalul de timp între 09:05 - 18:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor str-la 2 Cobzarilor, Cobzarilor 7 str-la, Cobzarilor 8 str-la, Cobzarilor 9 str-la, Izvoarelor, Livădarilor, Potirnichii 3 str-la, Prepeliţei, Schinoasa-Deal, Sitarului - parțial, în intervalul de timp între 09:05 - 18:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

6. Chişinău, sectorul Ciocana:

str.Transnistria 16/1 - în intervalul de timp între 09:15 - 20:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

7. Chişinău, sectorul Ciocana, com.Bubuieci:

s.Humuleşti - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

8. Chişinău, sectorul Rîşcani:

str.Astronom Nicolae Donici 14, Grigore Vîrtosu 14, 15, Ipoteşti 22, Mirceşti 999, 9999, Tudor Panfile 1-5, 10-62, 11-41, 9999, Valea Albă 10, 56, Voluntar Filip Lupaşcu 2, 5, 16A - în intervalul de timp între 08:55 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

9. Anenii Noi:

s.Delacău, s.Puhăceni, s.Speia, s.Şerpeni - parțial, în intervalul de timp între 13:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Floreni - parțial, în intervalul de timp între 13:30 - 15:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentuluis.Mereni - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 13:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Speia - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Șerpeni - parțial, în intervalul de timp între 10:20 - 12:20 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

10. Basarabeasca:

str. 1 Mai JD, 1 Mai str-la JD, 24 August, 24 August Jd, Alexandr Puşkin JD, Alexandr Puşkin str-la JD, Basarabia str-la JD, Budionnîi JD, Comsomoliscaea, Comsomoliscaea JD, Comsomoliscaea str-la JD, Crasnoarmeiscaea JD, Depoului JD, Depoului str-la JD, Drujba JD, Ivan Turghenev JD, Karl Marx, Kirpicinaea JD, Kirpicinaea str-la JD, Lenin, Lenin JD, Matrosov, Matrosov JD, Mira JD, Molodejnaea JD, N.Krupskaea, N.Krupskaea str-la, Nicolai Cernîşevski, Nicolai Cernîşevski JD, Nicolai Gogol, Nicolai Gogol JD, Novaea, Privogzalinaea, Privogzalinaea JD, Puteiskaea JD, Putilovscaea JD, Putilovskaea, Raketnaea, Raketnaea JD, Serghei Kirov JD, Serghei Lazo JD, Solnecinaea, Sovhoznaea, Stepan Razin, Stepan Razin JD, Stepnaea, Stepnaea JD, Ucrainscaea JD, Vasilii Jukovski, Vasilii Jukovski JD, Verhnii str-la Jd, Vladimir Maiacovski JD, Voczalinaea, Voczalinaea JD - parțial, în intervalul de timp între 14:00 - 16:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

11. Cantemir:

s.Gotești - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEAs.Haragîș - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

12. Comrat (UTA Găgăuzia):

or.Vulcănești: str. 50 Let Octeabrea, Grigore Cotovschi, Humi str-la, Mihail Frunze, Sportivnîi str-la - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 16:45 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor or.Vulcănești: str.Șciorsa, Sov.Moldavii - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 18:30 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Chirsova: str.Mira, Sadovaea - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:10 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Cișmichioi: str.Gherţena, Limanscaea, Mihail Lomonosov, Ogorodnaea, Pionerscaea, Pogranicinaea, Uşinscogo - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Copceac: str.Iurie Gagarin, Lenin, Sadovaea - parțial, în intervalul de timp între 12:30 - 17:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

13. Călăraşi:

s.Bahmut: str.Stanţia Bahmut, Bahmut - parțial, în intervalul de timp între 11:30 - 18:30 pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice s.Buda, s.Căbăieşti, s.Ursari - parțial, în intervalul de timp între 08:40 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Mîndra - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

14. Căuşeni:

s.Constantinovca - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Sălcuța - parțial, în intervalul de timp între 08:30 – 20:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Zaim - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

15. Criuleni:

s.Dubăsarii Vechi - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 17:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

16. Hînceşti:

s.Caracui - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:20 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilors.Mingir - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 21:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

17. Ialoveni:

s.Horești - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEAs.Puhoi - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 18:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Rezeni - parțial în intervalul de timp între 09:10 – 11:10, pentru conectarea noului consumator

18. Leova:

s.Filipeni - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

19. Orhei:

or.Orhei: str.Donici Alexandru - parțial în intervalul de timp între 14:30 – 16:00, pentru conectarea noului consummator or.Orhei: str.Păcii, Lăpușneanu, Ioana, Iakir, Haiducul Bujor - parțial în intervalul de timp între 11:30 – 13:30, pentru conectarea noului consummator s.Bolohan - parțial în intervalul de timp între 09:00 – 10:30, pentru conectarea noului consummator s.Peresecina: str.Chişinăului, Maria Cibotari, Mihai Eminescu, Mihail Frunze, Petru Rareş, Peresecina, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tcacenco, Tineretului, 31 AUGUST, Alexandru Donici str-la, Nouă, Petru Rareş, Sportivă - parțial, în intervalul de timp între 10:30 - 19:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

s.Tabăra - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

20. Străşeni:

s.Ghelăuza - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 20:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

21. Ştefan Vodă:

s.Răscăieți: str. 353 Diviziea, Biruinţa, Chirov, Dneprodzerjinscaea, Rascaieti, Sovetscaea, Sputnica, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Semionovca - parțial, în intervalul de timp între 09:35 - 17:25 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

22. Taraclia:

str.Bulgară, Lenin, Vasilii Ceapaev, Vasilii Ceapaev str-la - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 12:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

23. Teleneşti:

s.Chiţcanii Vechi, s.Ţînţăreni - parțial, în intervalul de timp între 08:00 - 11:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Mîndrești - parțial, în intervalul de timp între 09:35 – 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Pentru informații suplimentare contactați Serviciul Suport Clienți al companiei la telefonul 022-43-11-11.